Mert Mobilya Hakkında

Değişim ve dönüşüme ayak uydurmak günümüzde hem bir zorunluluk hem de vazgeçilmez bir sorumluluktur. Mert Mobilya olarak bu sorumluluk bilinci ile 2004 yılında başladığımız çalışmalarımızı, yarınlarımıza da ışık tutacak başarılı bir noktaya getirmenin haklı gururunu yaşamaktayız.

İleti teknoloji makinelerimizle kaliteli, ergonomik, yenilikçi ve insan sağlığına zarar vermeyen malzemelerle mobilyalar üretmekteyiz.

Son yıllarda yaptığımız hamlelerle geliştirdiğimiz tasarımları siz değerli müşterilerimiz sunmaktan büyük bir gurur duymaktayız.

Vizyonumuz

2004 yılında başladığımız mobilya üretimine çağımızın trendine ayak uydurarak siz değerli müşterilerimize günümüzün modern, kullanışlı ve estetik mobilyalarını sunmaya devam ediyoruz. İleri Teknoloji makinalarımız ve insan sağlığına zarar vermeyen malzemelerle kaliteli ve yenilikçi mobilyalar üretmekteyiz.

Misyonumuz

Gerek yurt içi gerekse yurt dışında yeni pazarlara açılarak, tasarılarımızı ve çalışmalarımızı siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda daha ileri düzeye taşımayı hedefliyoruz.